Péče o seniory

Díky dlouholetým bohatým zkušenostem v oblasti sociálních služeb a upřímného zájmu o klidné a důstojné prožití stáří našich babiček a dědů, se zabýváme provozem a realizací málo kapacitních, privátních, asistovaných seniorských domů s kapacitou maximálně 25 osob. 

Odborným personálem zajišťujeme celodenní péči dvěma až čtyřmi sestrami v pracovní směně. Cílem je, aby měl senior při svém krátkodobém nebo dlouhodobém pobytu co největší komfort a častější komunikaci s personálem než je běžné. 

Jde nám především o skutečně kvalitní a klidné prožití podzimu života našich klientů.

VILY A DOMKY PRO SENIORY

Kvalitní služby a větší konfort pro klienty

V běžných domovech důchodců, ve kterých jsou desítky klientů, je velké zatížení na sestry. Každá má na starost mnoho seniorů a přesto, že odvedou kvalitní práci, nemají čas si s jedinci povídat a podobně. Naše domky a vilky s kapacitou do 25 klientů a větším počtem sester, garantují větší pohodu na práci a dostatek času pro komunikaci se seniory a vytvoření klidné, nestresové nálady v celém objektu.

VYSOKÁ KVALITA PÉČE

Spokojený klient

Díky malému počtu klientů v našich útulných domcích a klidu při práci sester a personálu, dochází k větší profesionalitě servisu seniorům.
Čisté, prosvětlené a útulně zařízené pokoje jsou samozřejmostí. Kvalitní čerstvá strava z vlastní kuchyně po celý den, přináší další uspokojení klientům. Vytváříme skutečný domov pro seniory a příjemné pracovní prostředí zaměstnancům.

SPECIFIKACE POČTU ZAMĚSTNANCŮ

Dům s počtem max. 17 klientů

2 kvalifikované sestry s praxí na HPP v jedné směně, 1 kuchař s praxí na HPP, 1 pracovník údržby a úklidu na HPP.

Dům s počtem od 18 do 25 klientů

3 kvalifikované sestry s praxí na HPP na směnu. Případně 2 sestry a brigádník na DPP (studentská praxe, střední a vysoká škola se zaměřením na zdravotnictví), 1 kuchař s praxí na HPP, 1 pracovník údržby a úklidu na HPP.

PREFEROVANÉ KATEGORIE

V rámci kvalitní péče preferujeme klienty s větším množstvím zdravotních potíží, kteří skutečně potřebují každodenní pomoc pro své důstojné stáří.

Středně težká

Počet nezvládaných životních potřeb:
5 - 6

Těžká

Počet nezvládaných životních potřeb:
7 - 8

Úplná

Počet nezvládaných životních potřeb:
9 - 10

Máte zájem o umístnění v asistovaném domově pro seniory? Jste senior v 3 nebo 4 kategorii péče? V současné době máme volné místa v rámci Prahy, Středočeského a Olomouckého kraje.
V případě zájmu nás kontaktujte Kontaktním formulářem níže.

Kariéra

Zájmem Extrapéče.cz je poskytnout klientům, seniorům péči v asistovaném domě v co největší kvalitě, profesionalitě a harmonii pro jejich klidné a komfortní prožití podzimu života.

V rámci kariéry u Extrapéče.cz nabízíme pracovní místa na HPP i DPP, personálu s praxí v oblasti sociálních služeb s odborným vzděláním. V případě DPP poskytujeme možnost brigády především studentům středních i vysokých škol se zaměřením na zdravotnictví, nebo i osobám s praxí v oboru, které nemají odborné vzdělání.

V případně zájmu nás kontaktujte formulářem. V současné době se jedná o zájemce v Praze, Středočeském a Olomouckém kraji.